Designed by Compuclub
Compuclub Uitslag
Compuclub Uitslag
Vluchten aanstaand weekend
Actuele vluchten
Afd.10 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 28-06 08.05 Z92 Agen ZLU
Afd.10 28-06 08.05 Z93 Agen ZLU
Afd.10 Rayon 1-2 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Rayon 1-2 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Rayon 1-2 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Rayon 1-2 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Rayon 3-4 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Rayon 3-4 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Rayon 3-4 29-06 09.00 T56 Eefde
Afd.10 Rayon 3-4 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Fondclub Noord Nederland 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Fondclub Noord Nederland 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Fondclub Noord Nederland 28-06 08.05 Z92 Agen ZLU
Afd.10 Fondclub Noord Nederland 28-06 00.00 Z93 Agen ZLU
Afd.10 Rayon 1 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Rayon 1 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Rayon 1 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Rayon 1 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Rayon 2 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Rayon 2 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Rayon 2 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Rayon 2 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 CC G.C.C. 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 CC G.C.C. 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 CC G.C.C. 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 CC G.C.C. 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Rayon 3 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Rayon 3 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Rayon 3 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Rayon 3 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Rayon 4 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Rayon 4 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Rayon 4 29-06 09.00 T56 Eefde
Afd.10 Rayon 4 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Samenspel Dollard en Omstreken 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Samenspel Dollard en Omstreken 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Samenspel Dollard en Omstreken 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Samenspel Dollard en Omstreken 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 CC Reest en Vecht 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 CC Reest en Vecht 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 CC Reest en Vecht 29-06 09.00 T56 Eefde
Afd.10 CC Reest en Vecht 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 CC ZuidOost 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 CC ZuidOost 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 CC ZuidOost 29-06 09.00 T56 Eefde
Afd.10 CC ZuidOost 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 CC West 98 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 CC West 98 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 CC West 98 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 CC West 98 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 CC regio Hoogeveen 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 CC regio Hoogeveen 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 CC regio Hoogeveen 29-06 09.00 T56 Eefde
Afd.10 CC regio Hoogeveen 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Vlieggebied 1 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Vlieggebied 1 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Vlieggebied 1 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Vlieggebied 1 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Vlieggebied 2 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Vlieggebied 2 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Vlieggebied 2 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Vlieggebied 2 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Vlieggebied 3 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Vlieggebied 3 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Vlieggebied 3 29-06 09.00 T26 Heino - De Mol
Afd.10 Vlieggebied 3 29-06 07.00 V26 Weert
Afd.10 Vlieggebied 4 28-06 08.00 A26 Perigueux
Afd.10 Vlieggebied 4 29-06 07.15 E26 Gray
Afd.10 Vlieggebied 4 29-06 09.00 T56 Eefde
Afd.10 Vlieggebied 4 29-06 07.00 V26 Weert
Vluchten van vorige week
Afd.10 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 24-06 08.00 Z91 Pau
Afd.10 Rayon 1-2 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 Rayon 3-4 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 Rayon 1-2 Ladies League 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Rayon 3-4 Ladies League 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Fondclub Noord Nederland 24-06 08.00 Z91 Pau
Afd.10 Rayon 1 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd. 10 Ladies League 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Rayon 2 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 CC G.C.C. 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 Rayon 3 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 Rayon 4 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 Samenspel Dollard en Omstreken 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 CC Reest en Vecht 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 CC ZuidOost 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagn
Afd.10 CC West 98 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 CC regio Hoogeveen 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Vlieggebied 1 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Vlieggebied 2 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Vlieggebied 3 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Afd.10 Vlieggebied 4 23-06 07.30 M25 Chalons en Champagne
Ontbrekende verenigings DW bestanden
Vorige
Afdeling 10
Alle Afdelingen
Afdeling 1 Zeeland
Afdeling 2 Brabant 2000
Afdeling 3 Oost Brabant
Afdeling 4 Limburg
Afdeling 5 Zuid Holland
Afdeling 6 Noord Holland
Afdeling 7 Midden Nederland
Afdeling 8 G.O.U.
Afdeling 9 Oost Nederland
Afdeling 10 Noord Nederland
Afdeling 11 Friesland
S.N.Z.H. Noord-Zuid Holland
Noordelijke Unie
Najaars klassiekers
Afd. 10 Ladies League
Afd.10
Afd.10 Rayon 1
Afd.10 Rayon 2
Afd.10 Rayon 3
Afd.10 Rayon 4
Afd.10 Vlieggebied 1
Afd.10 Vlieggebied 2
Afd.10 Vlieggebied 3
Afd.10 Vlieggebied 4
Afd.10 C.C. Drents Groningse Concours Combinatie
Afd.10 CC G.C.C.
Afd.10 CC Reest en Vecht
Afd.10 CC regio Hoogeveen
Afd.10 CC West 98
Afd.10 CC ZuidOost
Afd.10 Fondclub Noord Nederland
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Rayon Noord
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Rayon Zuid
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 1
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 2
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 3
Afd.10 Fondclub Noord Nederland Regio 4
Afd.10 Rayon 1-2
Afd.10 Rayon 1-2 Ladies League
Afd.10 Rayon 3-4
Afd.10 Rayon 3-4 Ladies League
Afd.10 Samenspel Dollard en Omstreken